Кульшовий суглоб

Головна | Лікування |  Кульшовий суглоб

 

 

Тазобедренный сустав

Проблеми в кульшовому суглобі з суглобом стегна

 

Наша стегнова кістка з'єднується з тазом за допомогою тазостегнового суглоба. Головка стегна розташовується в вертложной западині, а все разом знаходиться в спеціальній капсулі, яка складається з зв'язок. Саме за допомогою таких зв'язок все суглобові частини надійно утримуються.

 

Ми згинаємо стегна і підтягуємо ноги до грудей за допомогою поперекових м'язів, а саме клубово - поперекового. Цей м'яз опускається від низу спини до стегна. Великий м'яз сідниць протидіє.

 

 

 

Найпоширеніші захворювання в кульшовому суглобі це:

 

Трохантерит (вертельный бурсит)

Трохантерит (вертельний бурсит)

Симптоми:
- постійний біль в області кульшового суглоба;
- гострий біль при фізичних навантаженнях;
- потріскування при русі.

Детальніше про трохантера і методах лікування тут >>>

 

 

Наш кульшовий суглоб є основним в плані опори тіла. Найпоширенішим видом ушкоджень є розтягнення сухожиль або м'язів, під час великих фізичних навантажень м'яз може розтягнутися, надірватися або порватися зовсім. Ці патології викликаються сильним скороченням м'язів. Пошкоджень зазвичай піддаються клубово - поперековий м'яз, паховий м'яз і м'яз згинача стегна. Під час пошкодження, будь-якого м'язу ми можемо відчувати сильний гострий біль, спостерігати набряк і синці.

 

 

Причини травм і болю в кульшовому суглобі

 

Якщо у людини відбулося розтягнення, надрив або розрив м'яза, йому необхідний спокій, обов'язково холодний компрес, препарати, що зменшують больові відчуття, а так само фізіотерапія та операційне втручання. Повне відновлення м'язів після такої травми в цьому місці досить проблематично. Послуги з відновлення м'язів після травми надає реабілітаційний центр "ВінПрофіМед".

 

Якщо людина під час своїх тренувань часто перенапружує м'язи стегна, то у нього можуть виникати всілякі запалення. Такі пошкодження можуть спостерігатися під час стрибків і бігу. Травмуванню піддаються ті м'язи, які розташовуються в місцях прикріплення до кісток. Зазвичай під час запалення м'язів спостерігається сильний біль після тренувань, який поступово зменшується і знову повертається під час черговогоз тренувань. Причому якщо не звертати уваги на це недуга, то біль поступово стане частиною життя і буде дуже сильно заважати. Під час такого запалення хода людини може змінитися, виникне кульгавість.

 

 

Як лікувати тазостегновий суглоб?

 

Все лікування пошкоджень тазу, паху і стегна можна отримати в лікувально реабілітаційному центрі "ВінПрофіМед". Якщо біль з'явилися, то необхідно припинити фізичні навантаження, скористатися фізіотерапією, а так само іншими методами лікування. Не варто забувати і про те, що може знадобитися і оперативне втручання. 

Похожие статьи:

ЕУХТ для лікуванняПлечового суглоба

ЕУХТ для лікуванняЛіктьовий суглоб