Променевозап'ястний суглоб

Головна | Лікування | Променевозап'ястний суглоб

 

 

Тендинит запястья

Що таке стілоідіт-тендиніт зап'ястя?

 

Стілоідіт - тендиніт зап'ястя - це узагальнена назва запальних дистрофічних процесів, що протікають в сухожиллях в місцях їх прикріплення до шиловидному відростка променевої кістки, а якщо ліктьовий - ліктьовий стілоідіт. Внаслідок того, що в цій області сухожиль оболонки вузькі, променезап'ястковий суглоб найбільш схильний до стілоідіти.

 

 

 

Основними симптомами та ознаками тендинита зап'ястя є:
- ломота або ниючі больові відчуття в місці зап'ястя, які посилюються при підвищеному навантаженні на суглоби і високому навантаженні,
- потріскування в області сухожиль,
- труднощі при взятті предметів.

 

Больові відчуття посилюються в негоду, в нічний час і при напрузі м'язів, що кріпляться до шиловидних відростків.

 

 

 

Причини виникнення тендиніту зап'ястя:

Серед причин виникнення даного захворювання можна виділити хвороби опорно-рухового апарату, які найчастіше зустрічаються у людей, що працюють в різних галузях промисловості - будівництво, машинобудуванні та інші подібні сфери, а крім того в сфері сільського господарства. Це обумовлено тим, що такі працівники відчувають хронічне функціональне перенапруження і мікротравматизація, виконуючи швидкі однотипні руху. Крім того, тендиніт зап'ястя досить часто зустрічається у завзятих комп'ютерників і програмістів.

 

Основні методи лікування тендиніту зап'ястя:

 

 

Лікувально-реабілітаційний центр "ВінПрофіМед" здійснює такі види лікування:

 

Консервативний метод
- використання протизапальних засобів,
- іммобілізація в гіпсовій лангету або шині.

- ЭУХТ

- Лазерна терапія

 

Оперативний метод

При запущеному стілодініте, він може придбати хронічну форму, внаслідок чого доведеться вдатися до хірургічного втручання з метою полегшення стану хворого.

Крім того, Медичний центр "ВінПрофіМед" пропонує лікування тендиніту методом ударно-хвильової терапії - ЕУХТ. ЭУХТ - це неінвазивний спосіб, який застосовується при ортопедичних показаннях. Він являє собою абсолютно новий метод лікування стілодініта. На сьогоднішній момент ЕУХТ - це гідна альтернатива оперативному методу. Лікування тендиніту проводиться тільки після ультразвукового або рентгенівського обстеження.

 

Курс лікування стілоідіта - тендинита полягає в проходженні чотири-шість сеансів ЕУХТ. Кожен сеанс триває 15-20 хвилин з проміжком в три-шість днів. При такому лікуванні використовуються ударні хвилі енергетичного середнього рівня. Позитивний ефект лікування ударно-хвильової терапії полягає в тому, що больові відчуття повністю зникають, або як мінімум, значно скорочуються. Пацієнту, що проходить курс терапії ЕУХТ необхідно мінімізувати одноманітні навантаження, а також обмежити спортивні заняття терміном на кілька тижнів.