skip to Main Content
+38 (096)-969-53-35 vinprofimed.vn@gmail.com

Колінний суглоб

Ознаки та симптоми проблем з коліном

Відчуття болю після фізичних навантажень і чутливість колінної чашечки, обмеження рухів в області суглоба, а також болючість при стрибках, вказують на розвиток патологічних процесів області колінного суглоба.  

Обумовлена ​​така схильність до травм тим, що коліно є найбільшим і складним суглобом в тілі людини, який постійно піддається впливу підвищеного навантаження, однак, при цьому, має досить слабкий м’язовий захист.

Найбільш розповсюдженні захворювання колінного суглоба:

Симптоми:
— біль під колінної чашечкою;
— біль після бігу і інших навантажень;
— обмеження в здатності стрибати.

Тендиніт зв’язки надколінка — головним чинником появи тендиніту власної зв’язки надколінка лікарі вважають травми і вік. Зв’язки запалюються при регулярних мікротравма, що зазвичай трапляється у спортсменів та осіб, зайнятих складною фізичною працею

Найбільш розповсюдженні захворювання колінного суглоба:

Тендиніт чотириголового м’яза
Симптоми:
— біль при активних рухах;
— похрусткування при русі сухожилля.

Тендинітом називають запальний процес в місці кріплення сухожиль до кістки. Захворювання не зачіпає м’язи.

Найпоширеніші травми коліна

Серед гострих травм досить часто зустрічаються:
⦁ розтягнення зв’язок,
⦁ переломи,
⦁ вивихи чашечки коліна,
⦁ хрящові розриви.

Такі патології викликані в більшості випадків скручуванням коліна, що призводить до роз’єднання суглобових поеврхностей.

Методи лікування патології колінного суглоба

Для лікування тендинітів і бурситів колінного суглоба в лікувально-реабілітаційному центрі «ВінПрофіМед» застосовують  метод екстракорпоральної ударно-хвильової терапії, який є неінвазивним методом у разі ортопедичних специфічних показань. Це новий метод лікування, який є компромісом між оперативним і консервативним методом, в разі безуспішності останнього

Лікування призначається після УЗД діагностики, а під час сеансів не застосовується анестезія. Повний курс лікування становить 5 сеансів екстракорпоральної ударно-хвильової терапії, і мають інтервали після кожного сеансу в 5-6 днів.

Під час сеансу використовуються ударні хвилі високого рівня енергії.
Сеанси ударно-хвильової терапії допомагають досягти повного позбавлення від больових відчуттів або значно їх зменшити при тому, що побічних ефектів або ускладнень дана процедура не викликає, що говорить про високу ефективність даного неінвазивного методу для лікування хвороб і пошкоджень колінного суглоба.

Back To Top