Травмотолог

Головна | Консультація професора | Травматолог 

 

         Фіщенко Володимир Олександрович, доктор медичних наук, завідувач кафедрою ортопедії і травматології Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова. У 1979 році закінчив з відзнакою Вінницький державний медичний інститут.

 

     На науковій роботі з 1981 року, пройшов навчання в клінічній ординатурі і аспірантурі в Київському НДІ ортопедії. У 1985 році захистив кандидатську дисертацію на тему: '' Вроджена і набута косорукістю у дітей і підлітків ''.

 

      У 1983 році, після закінчення докторантури, захистив докторську дисертацію на тему: '' Родові пошкодження плечового сплетення і їх наслідки у дітей і підлітків ''.

 

      У 1994 році обраний на посаду завідувача кафедрою травматології і ортопедії, база якої знаходиться в лікарні швидкої медичної допомоги м. Вінниці.

 

 

     Основними науковими напрямками є: розробка ефективних методів діагностики, профілактики і лікування остеопорозу, методів консервативного і оперативного лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату у дітей та дорослих.

 

     В.А. Фіщенко є автором 138 наукових робіт і 14 патентів на винаходи. Учасник багатьох наукових конференцій в Україні та за кордоном.