skip to Main Content
+38 (096)-969-53-35 vinprofimed.vn@gmail.com

Кульшовий суглоб

Наша стегнова кістка з’єднується з тазом за допомогою тазостегнового суглоба. Головка стегна розташовується в вертложній западині, а все разом знаходиться в спеціальній капсулі, яка складається із зв’язок. Саме за допомогою таких зв’язок всі суглобові частини надійно утримуються.

Найпоширеніші захворювання в кульшовому суглобі це:

Трохантерит (вертельний бурсит)
Симптоми:
— постійний біль в області кульшового суглоба;
— гострий біль при фізичних навантаженнях;
— потріскування при русі.

Вертельний бурсит — запалення сухожиль (середньої і малої сідничних м’язів) в місці їх прикріплення до великого рожна (трохантерит) з одночасним запаленням прилеглої слизової сумки (вертельної сумка), що є частою причиною болів в області тазостегнового суглоба.

Наш кульшовий суглоб є основним в плані опори тіла. Найпоширенішим видом ушкоджень є розтягнення сухожиль або м’язів, під час великих фізичних навантажень м’яз може розтягнутися, надірватися або порватися зовсім.

Ці патології викликаються сильним скороченням м’язів. Пошкодженю зазвичай піддаються клубово — поперековий м’яз, паховий м’яз і м’яз згинача стегна. Під час пошкодження, будь-якого м’язу ми можемо відчувати сильний гострий біль, спостерігати набряк і синці.

Причини травм і болю в кульшовому суглобі

Якщо у людини відбулося розтягнення, надрив або розрив м’яза, йому необхідний спокій, обов’язково холодний компрес, препарати, що зменшують больові відчуття, а так само фізіотерапія та операційне втручання. Повне відновлення м’язів після такої травми в цьому місці досить проблематично. Послуги з відновлення м’язів після травми надає реабілітаційний центр «ВінПрофіМед».

Якщо людина під час своїх тренувань часто перенапружує м’язи стегна, то у нього можуть виникати всілякі запалення. Такі пошкодження можуть спостерігатися під час стрибків і бігу. Травмуванню піддаються ті м’язи, які розташовуються в місцях прикріплення до кісток. Зазвичай під час запалення м’язів спостерігається сильний біль після тренувань, який поступово зменшується і знову повертається під час черговогоз тренувань. Причому якщо не звертати уваги на цю недугу, то біль поступово стане частиною життя і буде дуже сильно заважати. Під час такого запалення хода людини може змінитися, виникне кульгавість.

Як лікувати тазостегновий суглоб?

Все лікування пошкоджень тазу, паху і стегна можна отримати в лікувально реабілітаційному центрі «ВінПрофіМед». Якщо біль з’явилися, то необхідно припинити фізичні навантаження, скористатися фізіотерапією, а так само іншими методами лікування. Не варто забувати і про те, що може знадобитися і оперативне втручання.

Back To Top