skip to Main Content
+38 (096)-969-53-35 vinprofimed.vn@gmail.com
Лікувальний масаж

Це вплив на тіло прийомами розтирання, розминання та вібрації
руками спеціаліста, спеціальними пристосуваннями (масажерами, щітками).

Варто пам’ятати, що лікувальний масаж — це медична процедура, яку повинен призначити лікар після консультації. Залежно від поставленого діагнозу вид лікувального масажу може різнитися.

Наприклад, він може бути строго зональним (масаж ніг або шиї) або загальним, охоплюючим кілька ділянок (наприклад, масаж всієї спини).

Курс лікувального масажу при остеохондрозі та інших патологічних змінах опорно-рухового апарату може виявитися єдиним способом повернути здоров’я хребта.

Основні переваги лікувального масажу

Лікувальний масаж зменшує напруженість в м`язах, масаж може допомогти вам подолати ряд пов`язаних зі стресом питань по здоров`ю, в тому числі безсоння, втома і брак сил.Лікувальний масаж також зменшує скутість в м`язах і суглобах, які можуть допомогти підвищити вашу гнучкість і мобільність.
Більш того, дослідження показують, що курс лікувального масажу може зменшити гормони стресу, в той час як відбуватиметься підвищення рівня хорошого самопочуття хімічної речовини мозку, як серотонін і допамін, які могли б пояснити позитивні ефекти терапії на людей з депресією і синдромом хронічної втоми.

Курс масажу допоможе в боротьбі із захворюваннями:

  • остеохондроз;
  • хронічний артрит;
  • радикуліт;
  • параліч кінцівок;
  • погане загоєння переломів;
  • травми м’язів і сухожиль.
Back To Top