skip to Main Content
+38 (096)-969-53-35 vinprofimed.vn@gmail.com

MOTOMED

Рухова механотерапія MOTOmed була розроблена для людей з обмеженнями в русі і доповнює фізіотерапію і спортивну терапію. Пацієнти можуть тренуватися, сидячи в інвалідному візку або зі стільця.

Результативність апарату підкреслюють зарубіжні фахівці, адже він допомагає зменшити, з часом і повністю мінімізувати, тугоподвижність кінцівок і суглобів на всіх стадіях.

Заняття на цьому тренажері показані при:

  • для людей з контрактурою;
  • хворих паралічем і прикутих до ліжка;
  • перенесли інсульт в будь-якому віці;
  • при травмах і пошкодженнях хребта;
  • інші порушення опорно-рухового апарату.

Три режиму — один шлях вперед

1. Пасивний режим MOTOmed нормалізує м`язовий тонус після тривалого спокою. Педалі обертаються самостійно завдяки роботі електричного мотора, що, в свою чергу, дозволяє в рази зменшити можливість спастичного паралічу.

2. При пасивно-активному режимі MOTOmed вловлює найменші скорочення м`язів і допомагає тренуватися при мінімальних зусиллях з боку хворого. Цей режим дозволяє плавно відновлювати активність м`язів, в тому числі у лежачих пацієнтів і фізично ослаблених хворих.

3. Активний режим зосереджує всі зусилля хворого на тренуванні. Самостійно обертаючи педалі, можна стежити за своїми результатами на зручній панелі MOTOmed: ступінь прикладених сил, швидкість скорочення, а також подолану дистанцію. На цьому етапі можна задавати опір тренажера при тренуванні.

Як проходить процес реабілітації на тренажері MOTOmed?

Почати тренування на MOTOmed можна в колясці або на стільці. Ноги надійно фіксуються на педалях за допомогою двох-трьохточкових липучок, щоб уникнути викривлення стопи і травм. В процесі тренування на панелі видно всі показники пацієнта аж до того, яка нога працює активніше!

Усвідомлюючи, що розробка контрактур сам по собі процес тривалий, тут є навіть функція відстеження динаміки реабілітації хворого. Завдяки зручним режимам можна поступово прийти до разючому ефекту.

Back To Top