Електростимуляція

Головна | Медичні послуги | Електростимуляція

 

Що таке електростимуляція?

ЭЛЕКТРОСТИМУЛЯЦИЯ МЫШЦ : Метод электростимуляции мышц как метод реабилитации после инсульта

Електростимуляція використовується протягом багатьох років для лікування захворювань, пов'язаних з втратою м'язової сили.

 

Цей метод був знайдений не тільки для того що б мати стабілізуючий вплив на м'язову тканину, але і для підвищення міцності м'язів. Це було неминуче, що він стане частиною підготовки спортсменів.

В даний час електростимуляція використовується як ефективний спосіб лікування атрофії м'язів в тих випадках, коли м'язи були пошкоджені в результаті неврологічних проблеми, наприклад, геміплегія або травми. Електростимуляція також може бути використана після операції на хрящі або реконструкції передньої хрестоподібної зв'язки.

 

Де використовується електростимуляція?

Електростимуляція може бути використана в наступних випадках:
- для лікування ран
- запобігання травм
- поліпшення спортивних результатів.

За допомогою невеликої кількості вироблюваної енергії, електростимуляція імітує дії, що випливає з центральної нервової системи, в результаті чого м'язи скорочуються.

Електростимуляція дає нам набагато більше можливостей, змінюючи частоту, довжину імпульсу і інтенсивність нам вдасться стимулювати волокна, які в іншому випадку було б неможливо.

 

Що таке електромагнітний пристрій стимуляції?

Пристрій може використовуватися для багатьох цілей, для отримання розслабляючого ефекту для полегшення болю, навчальним посібником для розвитку сили і нарощування м'язової маси обсягу і змушує працювати конкретні м'язи для підвищення швидкості і опору.

Ці результати будуть залежати від типу пристрою, оскільки він буде генерувати і визначати інтенсивність, частоту, програму, тривалість імпульсу і період відпочинку серед інших чинників.

 

 

Чи є побічні ефекти у електростимуляції?

 

Низька частота електростимуляція має давати деякі побічні ефекти, виробники чітко пояснюють, і в інструкції з експлуатації пристрою при використанні пристрою не рекомендується, і ось деякі з найбільш важливих;

► Пристрій не має використовуватися на або навколо живота вагітної жінки.
► Вона не повинна використовуватися на людях з кардіостимуляторами.
► Вона не повинна бути використана на дітях.
► Категорично забороняється використовувати на пацієнтах з активною стадією тромбозу
► Забороняється використання, якщо кровотеча або близько до рани.

► Категорично забороняється використовувати на пацієнтах, що страждають від епілепсії, гіперчутливості або пухлини.