Дорсальні шпори п'ят

Головна | Лікування | Стопа і гомілковостопний суглоб | Дорсальні шпори п'ят

 

 

Дорсальные пяточные шпоры

Що таке спинні шпори п'ят?

 

Дорсальні шпори п'ят - це реактивні шпорообразние кісткові утворення, що виникають в області приєднання ахіллового сухожилля. Вони виникають внаслідок ендогенного захворювання в області місця прикріплення.

 

Основні симптоми і ознаки дорсальних п'яткових шпор:

Клінічна картина даної хвороби виглядає наступним чином: на місці прикріплення ахіллового сухожилля при натисканні відчувається хворобливість спільно з відчуттям опору. В основному, захворювання дорсальних п'яткових шпор схильні спортсмени, що займаються будь-яким видом бігу.

 

Діагностика дорсальних п'яткових шпор:

 

Лікувально оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" 

проводить рентгенологічне дослідження дорсальних п'яткових шпор. В ході дослідження вивчається кісткова шпора в області приєднання ахіллового сухожилля на п'яткової кістки дорсально-краніальної кромці. Таким чином, можливо, також виявити наявність підошовної шпори п'яткової виду.

 

 

Лікування дорсальних п'яткових шпор:

 

Лікувально оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" практикує такі види лікування як:

 

 

Консервативний спосіб:
- застосування ортопедичних м'яких прокладок, устілок або ж ортопедичного взуття з метою підйому п'яткової кістки і для розвантаження ахіллового сухожилля.
- використання протизапальних засобів.
- фізіотерапевтичне лікування.

 

Лікування дорсальних п'яткових шпор методом ударно-хвильової терапії - ЕУВТ

 

Ударно-хвильова терапія здійснюється після точного ультразвукового дослідження. Перехід з першого рівня терапії на потрібний рівень енергії може бути проведений в залежності від анальгетіческого ефекту і больових відчуттів. Лікування УВТ на увазі безперервний контроль фокуса в режимі реального часу.