Епікондиліт

Головна | Лікування | Ліктьовий суглоб | Епікондиліт

 

 

 

Симптоми епіконділіта

 

Симптоми болю в ліктьовому суглобі при ротаційних рухах, розгинанні і згинання в ліктьовому суглобі вказують на розвиток епіконділіта.

 

Види епіконділіта

Це захворювання має два різновиди: медіальний епікондиліт ( "лікоть гравця в гольф») і латеральний епікондиліт ( "лікоть гравця в теніс»).

 

Причини виникнення епіконділіта

Причиною його розвитку є дегенерація сухожилля, викликана підвищеною одночасної навантаженням в місці початку м'язів, що розгинають руку, що проявляється втратою еластичності через індурації і дефіциту води. Внаслідок цього не забезпечується оптимальний рівень переданої сили до кістки від м'язи в зоні прикріплення. Такий процес є нормальним наслідком старіння, яке форсовано микротравмами і підвищеною напругою. Через це сповільнюється відведення продуктів обміну речовин, в результаті чого ці продукти відкладаються в тканинах області прикріплення, що веде до некрозу, оссификации і відкладенню кальцієвих солей.

 

Ознаки епіконділіта

Первинний Міогелоз є захисним механізмом м'язів розгинання і викликаний він в основному лише підвищеною напругою. Виявляється дане порушення в хворобливості при натисканні на область прикріплення м'яза, при напрузі і розтягуванні, наприклад, подолання опору витягнутою рукою і вказівним пальцем.

Ознакою вторинного міогелози є також напружений стан мускулатури, що представляє із себе захисний механізм, спрямований проти негативного впливу інших патологічних механізмів. Викликано це порушення може бути перевантаженням зв'язки у тенісистів, борців, фехтувальників, а також травмування хряща суглоба у боксерів, гирьовиків, гімнастів, штангістів.

 

Діагностика епіконділіта

 

Лікувально оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" проводить діагностику порушень клінічними і рентгенологічними методами.

 

 

Лікування епіконділіта

Для лікування епіконділіта в медичному центрі "ВінПрофіМед" застосовуються консервативні методи лікування, до яких відносяться ультразвук, фізіотерапія, перев'язки, протизапальні засоби, лікувальна активна фізкультура в комплексі з лікувальним масажем, виключення патогенних впливів, ін'єкції різних Медікоментозное засобів.

 

Якщо консервативне лікування не призводить до покращення, доцільно застосування оперативних методів, які включають денервацию латерального надвиростка, висічення бурси у місця прикріплення м'яза.

 

ЕУХТ для лікування епіконділіта

 

Для лікування епіконділіта також застосовують метод ударно-хвильової терапії, в процесі якої застосовується 2000 імпульсів протягом одного сеансу. Інтервал між процедурами складає 5-7 днів, а рівень енергії при цьому характеризується як середній або низький. Протягом терапевтичного курсу пацієнту рекомендовано знизити навантаження і обмежити спортивні тренування протягом 3-4 тижнів, а також скористатися еластичною манжетою в перервах між процедурами.