Неврома Мортона

Головна | Лікування | Стопа і гомілковостопний суглоб | Неврома Мортона

 

 

НЕВРОМА МОРТОНА

Що таке Неврома Мортона?

 

Неврома Мортона - неврома стопи, міжплеснових неврома, межпальцевая неврома є доброякісне потовщення, що знаходиться в нервах стопи. Точна причина даного захворювання нині момент не з'ясована. Коли відбувається потовщення в області нерва, обступають його зв'язки і кістки починають проявляти на нього тиск, через що виникає запалення і подразнення. Проявляється це в основних симптомах захворювання і іншими подібними неприродними відчуттями в області пальців.

 В основному, виникає таке захворювання між 3м і 4м пальцями. Рідше може спостерігатися між 2м і 3м пальцями. На інших місцях або на обох стопах одночасно неврома зустрічається рідко.

Така патологія в більшості зустрічається у жінок, це обумовлено носінням ними вузької тісного взуття і високих каблуків. У таких ситуаціях відбувається зміщення кісток стопи так, що результатом є високий ризик утворення невроми Мортона. Надмірна вага також вважається одним з головних чинників, що сприяють появи хвороби.

 

Як діагностувати неврит Мортона?

 

Лікувально оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" проводить кклініческую діагностику невроми Мортона:

 

Підставою для діагностики служать характерні скарги і локалізація болю в стопі. Найважливіший момент в діагностиці - тип взуття, що носиться пацієнтом. Для того, щоб уточнити діагноз фахівець оглядає стопу, стискаючи пальцями підошву стоп для виявлення болючих областей, характерних для невроми Мортона. Іноді буває так, що лікар виявляє між пальцями оніміння. Больові відчуття в декількох місцях на одній стопі скоріше характерні для артриту, ніж для невроми Мортона. З метою виключення в стопі інших причин болю, наприклад, перелому або артриту, застосовується рентгенологічне дослідження. В разі будь-яких ускладнень діагностики проводиться магнітно-резонансне дослідження.

 

Лікування невромами Мортона

 

Профілактичні заходи невроми Мортона не завжди можливі. Але, знизити ризик даного освіти можна за допомогою зміни типу взття.НЕВРОМА МОРТОНА Потрібно враховувати обов'язково, що взуття здавлювати стопу і бути вузькою не може. Медицинский центр "ВинПрофиМед"проводить консервативне і оперативне лікування невроми Мортона.

 

 

Консервативний метод:
- хворому необхідно носити зручне взуття, що має широкий носок і низький каблук, з подушечками в місці, де стискається стопа.
- призначення нестероїдних протизапальних препаратів з метою зняття больових відчуттів і запалення.

 

 

Метод ЕУВТ для лікування невроми Мортона

Такий метод - альтернатива оперативному. Він не викликає локальних порушень тканини грубого характеру, а також загального негативного впливу на організм хворого. Метод ЕУВТ проводиться в 5 сеансів, проміжком в 5 днів. Рекомендується використовувати 2000 імпульсів за одні сеанс. При використанні методу ударно-хвильової терапії гарантує відмінний результат.