Тендиніт чотириголового м'яза

Головна | Лікування | Колінний суглоб | Тендиніт чотириголового м'яза

 

 

Тендинит четырёхглавой мышцы

Що таке тендиніт чотириголового м'яза або запалення чотириголового м'яза?

 

Коли в м'язи, що прикріплюються квадріцепс до колінної чашки, відбувається запалення, це називається тендиніт. Ця недуга зустрічається набагато рідше, ніж запальні процеси самого надколінка. Такі травми можна отримати під час занять спортивними вправами, в яких беруть участь м'язи та сухожилля. Так само можна отримати запалення цих м'язів, якщо вони є слабкими і не тренованими. Найбільш схильні до такого захворювання спортсмени більш старшого віку.

 

Профілактика тендинита чотириголового м'яза

Для того щоб уникнути запалення чотириголового м'яза необхідно перед заняттями спортивними вправами розігрівати м'язи, правильно будувати заняття для тренування цих м'язів і носити зручне взуття.

 

Лікування тендиніту чотириголового м'яза

Якщо у вас після або під час тренувань спостерігаються больові відчуття в суглобах, вам слід пройти курс лікування тендиніту в коліні, яке проводить Лікувально-реабілітаційний центр "ВінПрофіМед". Досвідчені фахівці допоможуть вам протягом чотирьох або шести сеансів. Один такий сеанс може тривати за часом від п'ятнадцяти.

 

Позбавлення від недуги буде проводитися за допомогою методики ЕУХТ - Екстракорпоральна ударна хвильова терапія. Така терапія проводиться за допомогою спеціального апарату, в якому розташовується стиснене повітря, а хвилі виходять за допомогою спеціального пневматичного джерела. Далі такі хвилі перетворюються в електронний імпульс. Ударні хвилі здатні поліпшити харчування тканин і кровообіг в пошкодженій зоні.

 

Перед тим як почати лікування, пацієнт повинен пройти процедуру ультразвукового або рентген обстеження, потім будуть проводитися сеанси без використання знеболюючих засобів, так як в тому місці, куди діє апарат, виникає ефект знеболення.

Інтервал між сеансами лікування, в ході якого будуть використовуватися хвилі середньої і високої сили, може становити п'ять або шість днів. такий режим лікування прекрасно підійде для зайнятих людей, а результат буде приголомшливий.