Тендиніт плечового суглоба

Головна | Лікування | Хвороби плечового суглоба | Тендиніт плечового суглоба

 

 

 

Що таке тедініт плечового суглоба?
Тендиніт плечового суглоба - запалення надостной сухожилля виникає, як правило, в поєднанні з кальцификацией сухожилля в місці її прикріплення.

 

 

Основні симптоми і ознаки при тедінііте плечового суглоба:
- Поширення болю в область шийних хребців і руку;
- Чи не проходить біль, як в стані спокою, так і при натисканні на уражену область.
- Ускладнена рухливість всієї області плеча.

 

Методи лікування тедініта плечового суглоба:
- Чи не оперативне лікування тендиніту.
- Оперативне лікування тендиніту проводять Артроскопічна або відкрите видалення утворилися відкладень.

 

 

Лікувально оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" прововдіт лікування ударно-хвильової терапії при лікуванні тендиніту ротаторної манжети за 5 сеансів, в процесі яких, на хворого впливає 2000 імпульсів.

 

Детальна інформація про тедініте плечового суглоба і як його лікувати:

Під час фізіологічних навантажень виникають мікротравми сухожиль. При правильному чергуванні навантажень і відпочинку пошкоджені тканини повністю регенерують, при цьому структура тканин змінюється в сторону придбання додаткових міцності. якщо періоди відновлення занадто короткі, то виникає рецедив мікротравми, при систематичному повторенні якого відбувається хронічна травма, вилікувати яку значно складніше, ніж попередити. Порушення цілісності зв'язок з наступним запальним процесом, що характеризується кальцификацией сухожилля в місці прикріплення до кістки, називається тендиніт.

 

Основні ознаки тедініта плечового суглоба:

Основними ознаками цього захворювання є болі в плечовому відділі, з іррадіацією в хребці шийного відділу і кінцівку після фізичного навантаження. Біль посилюється при пальпації і русі рукою. Це дає істотні обмеження рухливості в усіх площинах руху кінцівки. Точний діагноз можна поставити по рентгенограмі або ультразвуковому дослідженні.

 

Лікування тендиніту полягає в обов'язковому спокої для плечового суглоба, застосуванні протизапальних лікарських препаратів як зовнішньо, так і перорально, фізіотерапії. Найбільш ефективною методикою, яка може застосовуватися і в комплексі з перерахованими вище способами, є ударно-хвильова терапія. Зазвичай для лікування досить чотирьох сеансів з підвищеним рівнем енергії, для чого слід визначити межі застосування УВТ за допомогою ультразвуку. У разі неефективності всіх методів лікування тендиніту можливо оперативним втручанням, шляхом видалення кісткових розростаній.

 

 

Рентген призначається в разі звапніння області надостной сухожилля
УЗД призначається при набряку надостной сухожилля зі зникненням ультразвукового сигналу

  

Хворому призначається спокій, фізіотерапія, лікарська терапія.