Трохантеріт (вертельной бурсит)

Головна | Лікування | Тазостегновий суглоб | Трохантеріт (вертельной бурсит)

 

 

 

Що таке трохантеріт або вертельной бурсит?

Что такое трохантерит или вертельный бурсит?

Сухожилля середньої сідничного м'яза можуть запалюватися в місцях прикріплення через переохолодження, сидячий спосіб життя, перенавантаження м'язи, в разі асиметрії ніг, в разі ожиріння і в разі змін в хребті, а так само під час бігу.

 

 

Симптоми і прізнакіз вертельной бурситу:

Слизова сумка, яка розташовується зверху на великому рожні стегна, запалюється. Пацієнти зазвичай відчувають біль під час відведення ноги в сторону, під час лежання на боці, а так само при ходьбі.

 

Як діагностувати трохантеріт?

Діагностувати така недуга краще за все за допомогою ультразвукового дослідження або рентген дослідження. Цей метод допоможе точно визначити вогнище запалення і призначити оптимальне лікування. Огляд зовнішнього вигляду стегна може не показати відхилень, так як на візуальному рівні воно не змінюється, тому що розташовується в слизовій сумці. Під час промацування можливого вогнища запалення можуть відчуватися болі в м'яких тканинах в тому місці, де знаходиться саме запалення. Всі послуги з виявлення та усунення запальних процесів в суглобах і м'язах надає лікувально-реабілітаційний центр "ВінПрофіМед".

 

Методи лікування трохантеріта:

 

Лікування трохантеріта або запалення середньої сідничного м'яза полягає в забезпеченні спокою, масажних процедур з використанням льоду, прийом протизапальних препаратів, фізіотерапія, блокади, ЕУХТ - екстракорпоральна ударно-хвильова терапія.

Всі ці послуги кваліфіковано надає медичний центр "ВінПрофіМед". Лікування можна проводити і методів ударної терапії. Всього за чотири або шість сеансів можна позбутися від недуги. При цьому за один такий лікувальний сеанс пацієнт може отримати до 3000 імпульсів.

 

 

Між проведенням лікувальних сеансів ударної терапії необхідно забезпечити спокій і не напружувати м'язи. виключити піднімання і перенесення важких речей. Так само варто виключити стрибки і біг під час лікування запалення середнього м'язи сідниці.

 

Дане захворювання поширене не тільки середовищ спортсменів, але і серед жінок після сорока або шістдесяти років. Поразка стегна зазвичай спостерігається з одного боку. Трохантеріт може бути помірним, з незначними болями, і гострим з гострими нападами.