Кінезіо тейпінг

Головна | Медичні послуги | Кінезіо тейпінг

 

 

Знамениті спортсмени, будь то професіонал або любитель, є символами таланту, майстерності, працьовитості та відданості справі. Під час Олімпійських ігор, наприклад, ми часто захоплюємося багатьма роками неймовірних зусиль і наполегливих тренувань, що потрібно для будь-якого спортсмена, щоб дістатися до олімпійських ігор, не кажучи вже боротися за медаль.

 

І для того що б всі ці зусилля і тренування не пройшли даром, через травму або недолікованої, хронічної хвороби спортсмени використовуються кінеза тейпи.

 

КИНЕЗИОТЕЙПИНГ : Курс кинезио терапии для лечения мышц и суставов

 

Метод Kinesio Taping - Кінезіотейпінг призначений для полегшення болю природним процесом самозцілення тіла, дозволяючи дати підтримку і стабільність в м'язах і суглобах, не обмежуючи діапазон руху тіла. Кінезіотейпінг використовується для успішного лікування різних ортопедичних, нервово-м'язової, неврологічної і медичних травм і хвороб.

 

 

Що являють собою кінеза тейпи?

Кінеза тейп це еластична стрічка наклеєна над м'язами, які отримали травми або потребують підтримки. Кінеза тейп призначена для підтримки м'язів, покращує кровообіг, зменшує ймовірність отримання травм, а також підвищує продуктивність.

Доктор Кензо Касі розвиває Kinesio стрічки, починаючи з середини 1970-х років. Таким чином, у нього було більше 30 років, щоб провести дослідження і переконати медичну спільноту, що вищевказані кінеза тейпи - ідеальний пристрій для лікування м'язів і суглобів.

Лікувально-оздоровчий центр «ВінПрофіМед» одним з перших почав використовувати кінезіотейпінг в Україні, за підтримки постійного партнера і дилера кінезіо тейпів ZIVS Activ, де можна купити кінеза тейпи оптом і в роздріб.