Лікувальний масаж

Головна | Медичні послуги | Лікувальний масаж

 

Лікувально-реабілітаційний центр «ВінПрофіМед» пропонує вам послугу всіх видів лікувального масажу для зняття болю і швидкого відновлення.

ЛЕЧЕБНЫЙ МАССАЖ : Пройти курс лечебного массажа в лечебно-реабилитационном центре "ВинПрофиМед"

Лікувальний масаж дає заряд енергії і знімає стрес. Але крім того, регулярний лікувальний масаж, також може допомогти вам керувати безліччю хронічних проблем зі здоров'ям. І звернувшись до медичного центру «ВінПрофіМед» ви отримаєте максимальний ефект від лікувального масажу за мінімальні гроші.

 

 

Основні переваги лікувального масажу

Лікувальний масаж зменшує напруженість в м'язах, масаж може допомогти вам подолати ряд пов'язаних зі стресом питань по здоров'ю, в тому числі безсоння, втома і брак сил. Лікувальний масаж також зменшує скутість в м'язах і суглобах, які можуть допомогти підвищити вашу гнучкість і мобільність.

Більш того, дослідження показують, що курс лікувального масажу може зменшити гормони стресу, в той час як відбуватиметься підвищення рівня хорошого самопочуття хімічної речовини мозку, як серотонін і допамін, які могли б пояснити позитивні ефекти терапії на людей з депресією і синдромом хронічної втоми.

 

Переваги лікувального масажу?

У той час як лікувальний масаж не може повністю вилікувати хворобу, є свідчення, що він може допомогти послабити негативні наслідки кількох хронічних захворювань. Наприклад, в 2008 році дослідження показало, що лікувальний масаж може допомогти збільшити діапазон рухів і зменшення болю у людей, що борються з болями в спині і страждають попереково-крижовий радикуліт. Інші дослідження показують, що регулярний масаж може допомогти знизити високий кров'яний тиск, зниження жорсткості і поліпшення функціонування у хворих на артрит, і зниження інтенсивності болю для людей, схильних до мігрені.

Дослідження також показують, що лікувальний масаж може принести користь людям з кистьовий-тунельним синдромом і післяопераційними болями.