Лазеротерапія

Головна | Медичні послуги| Лазеротерапія

 

лазерная терапия  в медицинском центре ВИнпрофимед

Лазеротерапія - це будь-яке лікування з використанням інтенсивних пучків світла, щоб точно вирізати, спалити або знищити тканину. Термін лазер є абревіатурою від "посилення світла примусового випромінювання».

 

 

Що таке лазеротерапія?

Лазерний промінь світла, отриманий від джерел випромінювання настільки малий і безпечний, що вона не представляє ніякої небезпеки для здоров'я пацієнта або медичної команди.

 

Лазер в лікувально оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" використовується в багатьох медичних цілях. Оскільки лазерний промінь настільки малий, і точний, він дозволяє лікарям безпечно лікувати тканини, не пошкоджуючи навколишні області.

 

 

Лазерна терапія використовується для:


- Зцілення пошкоджених тканин
- Регенерації клітин
- Регенерації зростання
- Зменшення болю
- Підвищення імунної системи
- Відновлення енергії

 

Що лікують за допомогою лазеротерапії:


- Проблеми з кровообігом
- Пошкодження нерва
- Запалення в суглобах
- Головні болі / мігрені
- Болі в шиї, плечах і болю в спині

 

Лазеротерапія використовується для лікування волосяних фолікулів як засіб від облисіння і стоншування волосся. Є безліч варіацій лазерних гребінців, які продаються для цієї мети.

 

 

Лазеротерапія це унікальний метод лікування остеоартриту.

Лазерна терапія була введена як унікальний метод лікування остеоартриту майже 30 років тому. Лазерна терапія, також відома як низкоинтенсивная лазерної терапії (НИЛИ), який є джерелом світла, який генерує чистий світло однієї довжини хвилі. Ефект від лазерної терапії не є тепловим - замість цього, він має справу з фотохімічних реакцій в клітинах.