Магнітотерапія

 

Що таке магнітотерапія?

 

Магнітотерапія заснована на теорії, що, коли безпосередньо на тіло впливають магнітні поля, вони можуть стимулювати зцілення від цілого ряду проблем зі здоров'ям.

Магнітотерапія в лікувально-оздоровчому центрі "ВінПрофіМед" успішно застосовується для лікування розсіяного склерозу, фибромиалгии, артриту, безсоння, запалення, раку і хвороби серця.

 

Як працює магнітотерапія?

Магнітотерапія приймає найрізноманітніші форми. У деяких випадках, магніти застосовуються безпосередньо в районах хвороби, за допомогою обгортання, взуттєві вставки, самоклеючі стрічки, ремені, або «магнітні прикраси», як браслети, намиста і сережки. Інші продукти включають в себе магнітні матраци та ковдри, а також магнітні поля генеруючої машини.

Магнітотерапія стимулює кровообіг, розслаблюють кровоносні судини, збільшують рівні ендорфінів, зменшити м'язову напругу, нормалізують обмінні функції організму.

 

Магнітотерапія застосовується для лікування  артриту

У 2004 році дослідження серед 194 дорослих із захворюванням остеоартритом кульшового або колінного суглоба, дослідники виявили, що ті, хто носили магнітні браслети протягом 12 тижнів знизили болю артриту. Тим часом, в 2001 році дослідження серед 64 пацієнтів з ревматоїдним артритом колінного суглоба показали, що 68% з тих, хто використовували магнітотерапію відчувають себе краще вже після одного тижня.

 

Хронічний тазовий біль

Для дослідження 2002 року через 32 жінок з хронічною тазової болем, одна група пацієнтів продовжувала активний спосіб життя, єдине що додалося, вони носили магніти 24 години на добу на поясі. Після чотирьох тижнів безперервного використання, ті, хто отримав активні магніти, повідомив значніше зменшення болю, ніж на початку дослідження.

 

Існує також доказ того, що магнітотерапія може допомогти зменшити біль в шиї, після поліомієліту, і діабетичної стопи.