skip to Main Content
+38 (096)-969-53-35 vinprofimed.vn@gmail.com

Променевозап'ястний суглоб

Що таке стілоідіт-тендиніт зап’ястя?

Це узагальнена назва запальних дистрофічних процесів, що протікають в сухожиллях в місцях їх прикріплення до шиловидного відростка променевої кістки, а якщо ліктьовий — ліктьовий стілоідіт. Внаслідок того, що в цій області сухожиль оболонки вузькі, променезап’ястковий суглоб найбільш схильний до стілоідіти.

Основними симптомами та ознаками тендинита зап’ястя є:

⦁ ломота або ниючі больові відчуття в місці зап’ястя, які посилюються при підвищеному навантаженні на суглоби і високому навантаженні,
⦁ потріскування в області сухожиль,
⦁ труднощі при взятті предметів.

Больові відчуття посилюються в негоду, в нічний час і при напрузі м’язів, що кріпляться до шиловидних відростків.

Причини виникнення тендиніту зап’ястя:

Серед причин виникнення даного захворювання можна виділити хвороби опорно-рухового апарату, які найчастіше зустрічаються у людей, що працюють в різних галузях промисловості — будівництво, машинобудуванні та інші подібні сфери, а крім того в сфері сільського господарства.
Це обумовлено тим, що такі працівники відчувають хронічне функціональне перенапруження і мікротравматизацію, виконуючи швидкі однотипні руху.

Крім того, тендиніт зап’ястя досить часто зустрічається у завзятих комп’ютерників і програмістів.

Основні методи лікування тендиніту зап’ястя:

Лікувально-реабілітаційний центр «ВінПрофіМед» здійснює такі види лікування:

  • Ультразвук
  • Лазеротерапія
  • УХТ

Медичний центр «ВінПрофіМед» пропонує лікування тендиніту методом ударно-хвильової терапії — ЕУХТ.

ЕУХТ — це неінвазивний спосіб, який застосовується при ортопедичних показаннях. Він являє собою абсолютно новий метод лікування стілодініта. На сьогоднішній момент ЕУХТ — це гідна альтернатива оперативному методу. Лікування тендиніту проводиться тільки після ультразвукового або рентгенівського обстеження.

Курс лікування стілоідіта — тендиніта полягає в проходженні 3-5 сеансів ЕУХТ. Кожен сеанс триває 5-10 хвилин з проміжком в 5-7 днів. При такому лікуванні використовуються ударні хвилі енергетичного середнього рівня. Позитивний ефект лікування ударно-хвильової терапії полягає в тому, що больові відчуття повністю зникають, або як мінімум, значно скорочуються. Пацієнту, що проходить курс терапії ЕУХТ необхідно мінімізувати одноманітні навантаження, а також обмежити спортивні заняття терміном на кілька тижнів.

Back To Top